19 kwietnia 2017 13:00 | Aktualności

Zabawy z mamą i tatą w przedszkolu we Wrotkowie

Tuż przed świętami wielkanocnymi, 10 kwietnia 2017r w przedszkolu we Wrotkowie mimo wielu codziennych obowiązków pojawili się rodzice, ciocie oraz siostry naszych przedszkolaków, a wszystko za sprawą Zajęć Otwartych dla Rodziców.

Tematem zajęć były gry i zabawy ruchowe oraz tańce i wspólny śpiew. Podczas spotkania rodzice mogli pobawić się z dziećmi tak jak my bawimy się w czasie zajęć dydaktycznych. Najwięcej śmiechu i radości sprawiła wszystkim zabawa w pociągi oraz: „Gdzie siedzi twoje dziecko?”. Dorośli doskonale za pomocą dotyku rozpoznawali swoje pociechy. Po wesołych zabawach nasi goście i przedszkolaki wykonali wspólne prace plastyczne przedstawiające sylwetki kurczaków. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w zajęciach.

Podczas wspólnego spotkania była również okazja do ogłoszenia wyników konkursu „NAJPIĘKNIEJSZA PRZESTRZENNA PISANKA WIELKANOCNA”, organizowanego przez przedszkole. Pisanki były tak pięknie wykonane, pomysłowe i oryginalne dlatego wszystkie dzieci otrzymały dyplomy wyróżnienia oraz nagrody za swą pracę.

Tekst i foto : A. Misiak