27 czerwca 2017 10:09 | Aktualności

Pożegnanie przedszkolaków z oddziału "0"

W środę 21 czerwca br. dzieci młodsze z oddziałów przedszkolnych przygotowały krótki program artystyczny dla 6-latków, którzy od września rozpoczną naukę w klasie I. Na tą uroczystość zaprosiły także pana dyrektora. Maluchy dedykowały swoim starszym kolegom przepiękne wierszyki, wesołe piosenki oraz małe upominki na pamiątke wspólnych chwil w przedszkolu. Starsi koledzy gorąco podziekowali za wspaniałe występy, za wspólnie spędzony czas, a paniom za cierpliwość i życzliwość, którą obdarzały ich od najmłodszych lat. Zapewniały, że przedszkolny czas na zawsze pozostanie w ich pamięci. Pan dyrektor absolwentom przedszkola życzył powodzenia w szkole, a ich młodszym kolegom podziękował za wspaniały występ i przygotowanie. Dzień zakończył się wspólnym biesiadowaniem.