12 lipca 2017 10:19 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca br. zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się mszą św. w kościele parafialnym w Mokronosie. Następnie w szkolnej sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia. Pan dyrektor Janusz Baszczyński powitał zebranych i podsumował mijający rok podkreślając , że jest rokiem szczególnym w którym po raz pierwszy nie żegnamy absolwentów, jest to rok nowej reformy oświaty która wchodzi od 01.09.2017 r. – wracamy do ośmioletniej szkoły podstawowej. Obecna VI klasa ukończy szkołę podstawową w czerwcu 2019 r. Dyrektor podziękował rodzicom za całoroczą współpracę, nauczycielom za trud wkładany każdego dnia w kształtowanie i wychowanie młodych pokoleń, pracownikom za dbałość o dobre imię szkoły i jej wizerunek. Wszystkim uczniom pogratulował sukcesów w nauce, konkursach i zawodach sportowych oraz życzył im bezpiecznych, ciepłych i wspaniałych wakacji. Życzenia w imieniu Rady Rodziców złożyła także przewodnicząca pani Aurelia Karolczak. Po wystąpieniu pana dyrektora nastąpiło wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród książkowych w poszczególnych klasach. Uroczystość zakończyła się wystąpieniem chóru szkolnego oraz zespołu  tanecznego "I <3 SHOW DANCE". Później uczniowie spotkali się w swoich klasach z wychowawcami po raz ostatni przed wakacjami.

Do zobaczenia we wrześniu!