12 lipca 2017 10:10 | Aktualności

Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty oraz zakończenia roku szkolnego 2016/2017 we Wrotkowie

Przedszkolaki z Wrotkowa zgodnie z tradycją wraz ze swoimi Rodzicami spotkali się aby uczcić Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017 połączone ze Świętem Mamy i Taty.

Dzieci w tym dniu elegancko ubrane pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki, które były skierowane do rodziców, a następnie wręczyły im przygotowane wcześniej upominki. Później przyszedł czas na pożegnanie Starszaków, którzy opuszczają już mury naszego przedszkola i od września będą uczęszczać do szkoły. Była to wzruszająca chwila dla wszystkich. Również trójka Starszaków otrzymała prezenty, które mają im przypominać wspólne dobre chwile spędzone w przedszkolu. Na koniec występu dzieci zaprezentowały swój dorobek taneczny, przedstawiły specjalny układ choreograficzny przygotowany na tę uroczystość. Nie zabrakło również dyplomów i upominków dla pozostałych przedszkolaków.

Po części artystycznej przyszedł czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach i wszystkim życzymy UDANYCH WAKACJI!

Teskt : A. Misiak

Foto : J.Jacek, A.Praczyk