16 sierpnia 2017 11:18 | Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 miała miejsce w poniedziałek 4 września 2017 r. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie mszą świętą w kościele parafialnym w Mokronosie. Następnie wszyscy zebrali się w szkolnej sali gimnastycznej na akademii, którą poprowadział dyrektor szkoły pan Janusz Baszczyński. Pan dyrektor po powitaniu gości podziękował pani Marioli Górak za dotychczasową pracę jako społeczny zastępca dyrektora szkoły i przedstawił zebranym panią wicedyrektor Alinę Rączka - która będzie pełniła tą funkcję od 01.09.2017 r. Przedstawiono kalendarz roku szkolnego 2017/2018, podstawowe informacje dotyczące reformy oświatowej oraz sprawy organizacyjne szkoły. Na koniec pan dyrektor życzył wszystkim owocnej pracy przez cały rok szkolny : uczniom - wytrwałości, dyscypliny i sukcesów w różnych dziedzinach nauki i sportu, rodzicom - dotychczasowej, dobrej współpracy ze szkołą, a nauczycielom - satysfakcji z pracy, sukcesów w kształtowaniu i wychowaniu młodych pokoleń. Życzenia w imieniu Rady Rodziców złożyła także pani Aurelia Karolczak - przewodnicząca. Uroczystość zakończyła się występem artystycznym uczniów klasy III, chóru oraz zespołu tanecznego I <3 Show Dance. Na koniec uczniowie spotkali się w swoich klasach z wychowawcami.