21 września 2017 12:24 | Aktualności

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września - to ważna data dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień "Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka".

Dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Było wesoło i kolorowo. Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach - tak ważnych w życiu każdego człowieka - a także o obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania się. Na zakończenie panie złożyły dzieciom życzenia i wręczyły każdemu odznakę Super Przedszkolaka oraz balonika.

Tekst i foto : R.Kosmalska

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przedszkolaczki we Wrotkowie również obchodziły "Dzień Przedszkolaka". Wychowawczyni przygotowała dla nich moc atrakcji oraz wspólne zabawy. Dzień upłynął w miłej, radosnej atmosferze.

foto : A.Misiak