17 października 2017 09:33 | Aktualności

Nasi uczniowie biorą udział w przygotowaniu programu telewizyjnego.

06 października 2017 roku uczniowie klasy IV B, V i VI wzięli udział w przygotowaniu interaktywnego widowiska telewizyjnego pt. „Talent show, czyli kulisy produkcji telewizyjnych”. W trakcie jego trwania poznawali nazwy zawodów i zadania ludzi telewizji: operatora kamery, dźwiękowca, oświetleniowca, aktora, reżysera, montażysty. Wybrani uczniowie otrzymali tzw. „bilety szczęścia”. Upoważniały ich do wystąpienia na scenie, aby nagrać teledyski. Podczas występów mogli pokazać swoje talenty i umiejętności. Okazało się, że wielu z nich potrafi znakomicie tańczyć, czytać z odpowiednią dykcją, a nawet wykonywać akrobacje. Widzowie również brali udział w tworzonym przedstawieniu żywo reagując na poszczególne występy. Wszyscy świetnie się bawili.

Tekst i foto: M. Przybylska