27 października 2017 13:20 | Aktualności

Pasowanie na Przedszkolaka

27 października br. dzieci z oddziału 3-4latków miały swoje wielkie święto. Już od rana emocji było co niemiara. Uroczystość przedszkolna jest wspaniałą okazją do prezentacji dorobku artystycznego dzieci - recytowania wierszy, śpiewania piosenek i zabaw ruchowych. W pięknie udekrorowanej sali, w obecności rodziców i dyrekcji przedszkolaki przedstawiły program artystyczny, złożyły głośne przyrzeczenie, a następnie pan dyrektor Janusz Baszczyński pasował każdego z osobna "dużym lizakiem" na Przedszkolaka Szkoły Podstawowej w Mokronosie. Jednocześnie wręczono dzieciom słodkie upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Na twarzach dzieci gościły szerokie uśmiechy. 18 dzieci 3-4letnich zostało "pełnoprawnymi" przedszkolakami wśród naszej społeczności uczniowskiej. Na koniec wszyscy zasiedli do wspólnego, słodkiego poczęstunku o który, jak zawsze zadbali wspaniali rodzice.