29 listopada 2017 08:14 | Aktualności

Dzień pluszowego misia w przedszkolu we Wrotkowie

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały Przedszkole we Wrotkowie. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować
i uczyć.

Dnia 24 listopada maluchy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Każdy miś był piękny i wyjątkowy. Nasze przedszkole odwiedził również przyjazny dzieciom ogromnym Kubuś Puchatek wraz ze swoim właścicielem Mikołajem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie bawiły się przy „misiowych” piosenkach, były zabawy ruchowe i  plastyczne, quizy, zgadywanki, oraz „misiowa” gimnastyka. Na podsumowanie tego święta dzieci wraz ze swymi pluszowymi przyjaciółmi wybrały się na spacer aby ochłonąć trochę po dniu pełnym wrażeń.

Tekst: A. Musielińska