01 grudnia 2017 13:04 | Aktualności

Klasa I w Bibliotece Miejskiej w Koźminie Wielkopolskim oraz w Ośrodku Kultury

30 listopada 2017r. uczniowie klasy I wraz z wychowawczynią wzięli udział w zajęciach w bibliotece: czytali, rozwiązywali zagadki, śpiewali i tańczyli do znanych piosenek o misiach. Celem spotkania było zachęcenie najmłodszych uczniów do wypożyczania książek oraz nieustanne rozwijanie umiejętności czytania. Następnie udały się do Ośrodka Kultury, gdzie brały udział w warsztatach plastycznych pt.: „Święty Mikołaj”. Na początku spotkania Pani Mariola Malinowska przedstawiła dzieciom krótką historię o św. Mikołaju. W drugiej części dzieci wykonywały prace plastyczne, którego tematem było zobrazowanie postaci św. Mikołaja. Czas spędzony na twórczych działaniach przyniósł wszystkim wiele radości.

Tekst. M. Górak