21 stycznia 2018 07:53 | Aktualności

NASI KOCHANI BABCIA I DZIADEK – OBCHODY DNIA BABCI I DZIADKA U PRZEDSZKOLAKÓW WE WROTKOWIE

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków z Wrotkowa gorąco, a  powodem takiej atmosfery był obchodzony dnia 27 stycznia br. Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury był to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawił wszystkim ogromną radość i wywołał uśmiech na nie jednej twarzy.

Na Salę Wiejską we Wrotkowie w tym dniu przybyli zaproszeni goście, czyli nasi najukochańsi Dziadkowie, dyrekcja SP w Mokronosie, pan dyrektor Janusz Baszczyński i pani wicedyrektor Alina Rączka oraz rodzice. Grupa przedszkolaków przedstawiła swój jakże bogaty program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, taneczne ruchowe oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich i nagradzali ich brawami, a dzieci odważnie i bez tremy  prezentowały swoje umiejętności, składały życzenia i podziękowania swoim dziadkom. Na zakończenie występu do życzeń dołączył się również pan dyrektor. Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami, czyli dyplomem „Najlepszych Dziadków na świecie”, lampionem oraz balonem w kształcie serca, który wyrażał ogrom dziecięcej miłości. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, każdy wnuczek mógł posiedzieć na kolanach swojej babci lub dziadka i pochwalić się jakich wspaniałych dziadków posiada.

„Kocham Babcię, kocham Dziadka,
Za ich serce, za ich miłość.
W dużym zdrowiu, długie lata,
Niech nam żyją, niech nam żyją!”

Tekst: A.Musielińska

Foto: J.Jacek