29 października 2018 07:52 | Aktualności

IV KONKURS PIOSENKI TURYSTYCZNEJ

26 października 2018r. odbył się IV Konkurs Piosenki Turystycznej „Rozśpiewany Koźmin”. Celem konkursu było propagowanie radości śpiewania, prezentacja umiejętności wokalnych oraz promowanie piosenki turystycznej.

W tym roku frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania. W konkursie brało udział ponad 40 uczestników.

Naszą szkołę reprezentowało ośmioro uczniów w trzech kategoriach wiekowych: Zosia Kaczmarek z oddziału zerowego, Martyna Klause, Martyna Wasik i Aleksandra Trawińska z klasy II (kategoria O – II), Gabriela Marciniak z klasy IV, Weronika Gabryelczyk z klasy V oraz Marcelina Jarus z klasy VI (kategoria klas III – VII) i Zuzanna Misiak z klasy VIII (kategoria kl. VIII, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne).  Wszystkie dziewczynki zaprezentowały się wspaniale uzyskując ogromne brawa.

Jury wyróżniło następujące osoby:

• Zosia Kaczmarek za piękne wykonanie piosenki „Mój świat" zdobyła II miejsce w kategorii klas O – II (I nagrody jury nie przyznało)
  • Weronika Gabryelczyk za wspaniałe wykonanie piosenki „Żywioły” zdobyła II miejsce w kategorii klas III – VII (I nagrody jury nie przyznało)
  • ex aequo Marcelina Jarus za wspaniałe wykonanie piosenki „Odpowie ci wiatr” zdobyła II miejsce w kategorii klas III – VII (I nagrody jury nie przyznało)

Tekst i Foto. M.Kieliba