22 czerwca 2020 12:43 | Aktualności

Organizacja zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Rok szkolny dobiega końca. Nie będzie to takie zakończenie, które znamy od wielu lat. Rok jest szczególny i warunki też są szczególne. W tym roku szkolnym wręczanie świadectw  odbędzie się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i odpowiednimi wytycznymi sanitarnymi.

26 czerwca oficjalne zakończenie roku szklonego 2019/2020.
Wręczenie świadectw i oficjalne pożegnanie absolwentów naszej szkoły ( uczniów klasy 8 ) odbędzie się o godzinie 9.00 na boisku szkolnym.
Obowiązują zasady zakrywania ust i nosa , rękawiczki oraz  zachowanie odpowiednich odległości. Udział biorą uczniowie, wychowawca i dyrekcja.

Świadectwa pozostałych uczniów będą wydawane przez wychowawców według określonego planu :

Klasa I – 9.30 – 10.00– wejście od strony boiska szkolnego

Klasa II – 9.30– 10.00– wejście główne do szkoły

Klasa III – 10.30 - 11.00 – wejście od strony boiska szkolnego

Klasa IV – 10.30– 11.00 – wejście główne do szkoły

Klasa V – 11.00 – 11.30 – wejście od strony boiska

Klasa VI a – 11.30 – 12.00 – wejście główne do szkoły

Klasa VI b – 12.00 – 12.30 – wejście od strony boiska

Klasa VII – 12.30. – 13.00 wejście główne do szkoły

Rodziców, którzy przywiozą dzieci po odbiór świadectwa prosimy o nie wchodzenie na teren szkoły. Oczekując na dzieci przed budynkiem zachowujemy bezpieczne, obowiązujące odległości. Po odbiorze świadectw dzieci również się rozchodzą nie tworząc zbiorowisk. Wszystkich obowiązują zasady zakrywania ust i nosa. Przed wejściem na teren szkoły  dezynfekcja rąk. Świadectwa mogą także być odbierane w ciągu trwania wakacji w dowolnie wybranym prze rodziców terminie
(Termin kiedy sekretariat będzie nieczynny ze  względu na czas urlopu zostanie podany na stronie internetowej szkoły).

Dyrekcja szkoły