26 czerwca 2020 08:09 | Aktualności

DRODZY UCZNIOWIE, RODZICE I NAUCZYCIELE!

Nadszedł dzień 26 czerwca - dzień zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

Był to dla nasz wszystkich nietypowy, trudny rok szkolny, a szczególnie jego ostatnie miesiące w okresie zdalnego nauczania. Pragnę w tym momencie podziękować wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za wykazanie się sumiennością, cierpliwością wytrwałością i zrozumieniem sytuacji w jakiej się znaleźliśmy. Wszyscy musieliśmy podejmować wyzwania, do których nie byliśmy przygotowani.
Tylko współdziałanie i zrozumienie pozwoliło, że wspólnie,  bezpiecznie i szczęśliwie możemy zakończyć ten rok szkolny. Jeszcze raz dziękuję za podjęty wspólny trud i wytrwałość, które przyniosły dobre wyniki.

Wczoraj pożegnaliśmy się z naszymi „milusińskimi” – przedszkolakami, które pełne zapału i entuzjazmu także wypełniały swoje obowiązki. Dziękujemy.

Żegnamy absolwentów w nietypowy sposób. Nie tak miało wyglądać pożegnanie ze szkołą, po ośmiu wspólnie spędzonych latach. Życzę w imieniu własnym i wszystkich nauczycieli jak najlepszych wyników i osiągnięcia  sukcesów , spełnienia marzeń w decyzjach  podjętych  na dalsze lata (przez wybór odpowiednich szkół ) do dorosłego życia. Poradzicie sobie. Wierzymy w Was. Powodzenia!

Wszystkim uczniom gratuluję osiągnięcia wspaniałych wyników, a szczególnie tym, którzy otrzymali wyróżnienia i nagrody. Możecie być z siebie dumni a wasi rodzice tym bardziej.

Pragnę podziękować Radzie Rodziców za współpracę.  Nie wszystkie zaplanowane na ten rok szkolny działania udało nam się zrealizować, ale to z przyczyn niezależnych od nas. Za zrealizowane bardzo dziękuję. Czego nie dokonaliśmy w roku szkolnym 2019/2020 przełożymy na 2020/2021. Nie zapomnimy! Będziemy działać!

Rozpoczynamy upragnione wakacje, na które już wszyscy z utęsknieniem czekamy.
Pamiętajcie o bezpieczeństwie podczas pobytu w górach, nad morzem czy nad jeziorem oraz stosujmy się do wytycznych MZ i GIS.

Zdrowi, wypoczęci z nowym zapasem sił rozpoczniemy nowy rok szkolny 2020/2021. Czekamy na was we wrześniu.

Życzę zdrowia i pozdrawiam

Dyrektor Alina Rączka

W załaczeniu przesyłamy życzenia od Wojewody Wielkopolskiego oraz Ministra Edukacji Narodowej.